KONST / Litografier / Litografier 13524464
nr 1352 4464
Arne Öhdén
(1919-1986), Sverige
Litografier, 3 st, Signerade, numrerade, ca 30x18 cm
Arne Öhdén, svensk bildkonstnär född 1919, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:23:59
5/10 18:10:19